TURNIEJ GWIAZD I AKCJA DLA ADRIANA

Maj 12th, 2017 | by Bogusław Zawadzki
TURNIEJ GWIAZD I AKCJA DLA ADRIANA
Aktualności
0

To już w najbliższą niedzielę, 14 maja! Wielkie międzynarodowe piłkarskie święto na „Orliku” przy SP 7 i towarzysząca mu akcja charytatywna. Mili Państwo, nie może Was tam zabraknąć! Początek o 14.30, wstęp wolny!

„Piłkarski Turniej Gwiazd” odbędzie się już po raz trzeci. Tym razem o zwycięstwo w imprezie zmagać się będą cztery zespoły: 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana, Oldboy Giżycko, Battle Group Poland eFP (żołnierze NATO) i Reprezentacja Artystów Polskich, która podczas swoich dwóch dotychczasowych pobytów nad Niegocinem nie znalazła pogromcy. Może znajdzie w niedzielę? Z całą pewnością celebryci tanio skóry nie sprzedadzą. W tym roku do Giżycka ma przybyć naprawdę mocna ekipa z Maciejem Szczęsnym, Piotrem Świerczewskim i Tomaszem Frankowskim na czele, a to oznacza, że rywalom może być ciężko strzelić gola, opanować środek boiska i zagrać „na zero z tyłu”. Byłych reprezentantów Polski wspierać będą m.in. satyryk Tomasz Jachimek oraz aktorzy: Marcin Mroczek, Jarosław Jakimowicz, Przemysław Cypryański, Piotr Zelt i Tomasz Schimscheiner. Wielka niewiadomą jest forma ekipy Battle Group Poland eFP, czyli stacjonujących na Mazurach żołnierzy z międzynarodowego batalionu NATO, ale tak czy owak my, giżycczanie, liczymy na zwycięstwo jednej z dwóch miejscowych ekip, a przede wszystkim liczymy na dobrą zabawę.

Turniejowi Gwiazd tradycyjnie towarzyszyć będzie akcja charytatywna, ukierunkowana na pomoc w leczeniu mieszkańca Giżycka Adriana Jarosza. Planowane są m.in. licytacje gadżetów, z których cały dochód zostanie przekazany rodzinie chorego.

 

HARMONOGRAM IMPREZY

14.30 – uroczyste otwarcie przez burmistrza Giżycka Wojciecha Iwaszkiewicza oraz gości

14.45 – mecz RAP – Oldboy Giżycko

15.10 –  konkurs piłkarski dla dzieci i młodzieży (turbokozak)

15.30 – I LICYTACJA

15:50 – mecz 15 GBZ – Battle  Group Poland eFP

16.15 – mecz: RAP – 15. GBZ

16.40 – II LICYTACJA

17.00 – mecz Oldboy Giżycko – Battle Group Poland eFP

17.25 – mecz Oldboy Giżycko – 15 GBZ

17.50 – mecz RAP – Battle Group Poland eFP

18.15 – uroczyste zakończenie, wręczanie pucharów, medali i statuetek

Comments are closed.