LIDER PRZEGRAŁ Z… NOWYM LIDEREM

Maj 16th, 2016 | by Bogusław Zawadzki
LIDER PRZEGRAŁ Z… NOWYM LIDEREM
LIGA ORLIKOWA
0

Przyszła kryska na Matyska. A właściwie: na Agrolidera. Popularne „Staśki” po raz pierwszy w tym sezonie zeszły z boiska pokonane i ustąpiły miejsca „na tronie” swoim poniedziałkowym pogromcom – piłkarzom Żaglowni Panaś. Ci ostatni są jedyną drużyną w lidze z kompletem punktów.

Starcie dwóch drużyn, które jako jedyne wygrały wszystkie dotychczasowe mecze, otworzyło czwartą kolejkę orlikowych zmagań. Wygrana Żaglowni pozwoliła tej drużynie na objęcie samodzielnego prowadzenia w tabeli, Agrolidera zepchnęła zaś na trzecią pozycję. Na drugie miejsce awansował Graf, który skromnie acz jak najbardziej zasłużenie pokonał pozezdrzańskich Amatorsów. Najwyższe poniedziałkowe zwycięstwo odniosła Blaugrana, choć wynik 7:1 w potyczce z Błękitnymi to i tak najniższy wymiar kary dla rywali giżyckiej „Barcy” (sam Maciej Kudyk mógł skompletować podwójnego hat-tricka). Fatalną passę przerwał w końcu Hotel Santa Monica.

9

W meczu z Zielonymi „Hotelarze” pokazali lwi pazur i ze stanu 0:2 wyciągnęli na 4:3, zwycięską bramkę zdobywając w ostatniej akcji meczu. W wygranych różnicą jednej bramki zaczyna specjalizować się Centerpasz. Poniedziałkowe 2:1 z Internatem ZSKŚiA wystarczyło „Centrom” do utrzymania kontaktu ze ścisłą czołówką.

 

WYNIKI 4. KOLEJKI

AGROLIDER – ŻAGLOWNIA PANAŚ 1:2

Bramka dla Agrolidera: Stanisław Chartuniewicz; dla Żaglowni Panaś: Rafał Lewczyk i Kamil Czurak.

INTERNAT ZSKŚiA – CENTERPASZ 1:2

Bramka dla Internatu: Adam Segin; dla Centerpaszu: Maciej Gordziejczyk i Kacper Kamiński.

HOTEL SANTA MONICA – ZIELONI 4:3

Bramki dla HSM: Krystian Lubelski – 3 i Kacper Serowik; dla Zielonych: Mariusz Rybicki, Paweł Kleinwaechter i Kamil Wasilewski.

START DOBA – DRINK TEAM 3:0

Bramki: Arkadiusz Dobosz – 2 i Tomasz Marzec.

BLAUGRANA – BŁĘKITNI 7:1

Bramki dla Blaugrany: Paweł Joka – 3, Maciej Kudyk – 2, Krzysztof Koleśnik i samobójcza; dla Błękitnych: Marcin Bitowski.

AMATORS POZEZDRZE – GRAF 0:1

Bramka: Tomasz Kudyk.

 

TABELA

Żaglownia Panaś41215:8
Graf41010:5
Agrolider4 916:4
Blaugrana4 917:6
Centerpasz 4 9 5:6
Start Doba3 6 7:3
Amators Pozezdrze3 3 6:6
Zieloni2 3 5:5
Hotel Santa Monica4 310:16
Drink Team4 1 7:14
Błękitni2 0 1:8
Internat ZSKŚiA3 0 3:11
Magistry3 0 5:16

STRZELCY

1. Grzegorz Ostrowski (Żaglownia Panaś) – 7

2. Maciej Kudyk (Blaugrana) – 6

3. Stanisław Chartuniewicz (Agrolider), Paweł Joka (Blaugrana), Krystian Lubelski (Hotel Santa Monica), Piotr Karpiński (Drink Team) – po 4

 

 

 

 

Comments are closed.