HISTORIA

DOTYCHCZASOWE ZWYCIĘŻCZYNIE W KATEGORII DZIEWCZĄT:

2015 –

Rocznik 2000  – Jolanta BURZYŃSKA

Rocznik 2001 – brak uczestniczki
Rocznik 2002 – Paulina ŚCIBOR
Rocznik 2003 – Dominika LARM
Rocznik 2004 – Eliza RODZIEWICZ
Rocznik 2005 – Julia KOC
Rocznik 2006 – Klaudia JAWOROWSKA
Rocznik 2007 – Julia DURMAJ
Rocznik 2008 – Nikola PROKOPIUK
Rocznik 2009 – Oliwia ŁATACZ
Rocznik 2010 i młodsi – Diana ZDUN

2016 –
Rocznik 2001 – brak uczestniczki

Rocznik 2002 – Paulina ŚCIBOR

Rocznik 2003 – Klaudia AUGUSTYN

Rocznik 2004 – Natalia PIETKIEWICZ

Rocznik 2005– Zuzanna TRZONKOWSKA

Rocznik 2006 – Nikola KRAWCZUK

Rocznik 2007 – Liliana CHUDY

Rocznik 2008 – Weronika PIOTROWICZ

Rocznik 2009 – Oliwia ŁATACZ

Rocznik 2010 – Hania POŁOJAŃSKA

Rocznik 2011 i młodsi – Liliana TRZONKOWSKA

 

 

DOTYCHCZASOWI ZWYCIĘZCY W KATEGORII CHŁOPCY:

2015 –

Rocznik 2000 – brak uczestnika
Rocznik 2001 – brak uczestnika
Rocznik 2002 – Jakub PUZIO
Rocznik 2003 – Michał DMOCHOWSKI
Rocznik 2004 – Szymon PISIAK
Rocznik 2005 – Mikołaj WAWER
Rocznik 2006 – Kacper WIŚNIEWSKI
Rocznik 2007 – Konrad AUGUSTYN
Rocznik 2008 – Dawid ZDUN
Rocznik 2009 – Jakub GIL
Rocznik 2010 i młodsi – Antoni PŁACZEK

2016 –

Rocznik 2001 – brak uczestnika

Rocznik 2002 – Hubert MISZTUK

Rocznik 2003 – Michał SAWKO

Rocznik 2004 – brak uczestnika

Rocznik 2005 – Dawid AUGUSTYN

Rocznik 2006 – Kacper WIŚNIEWSKI

Rocznik 2007 – Konrad AUGUSTYN

Rocznik 2008 – Bartłomiej ZALEWSKI

Rocznik 2009 – Mateusz KOZŁOWSKI

Rocznik 2010 – Antoni PŁACZEK

Rocznik 2011 i młodsi – Kornel BRODZIK

 

NAJMŁODSZA UCZESTNICZKA I UCZESTNIK FINAŁU:

Nikola HARASIMIUK (2 latka 2 miesiące i 4 dni)

Mateusz KRÓL (3 latka 6 miesięcy i 23 dni)

 

DOTYCHCZASOWE ZWYCIĘŻCZYNIE I ZWYCIĘSCY ROK PO ROKU:

DZIEWCZĘTA:

2015 –

Rocznik 2002 – Paulina ŚCIBOR
Rocznik 2009 – Oliwia ŁATACZ

2016 –

Rocznik 2002 – Paulina ŚCIBOR

Rocznik 2009 – Oliwia ŁATACZ

CHŁOPCY:

2015 –

Rocznik 2006 – Kacper WIŚNIEWSKI
Rocznik 2007 – Konrad AUGUSTYN
Rocznik 2010 – Antoni PŁACZEK

2016 –

Rocznik 2006 – Kacper WIŚNIEWSKI

Rocznik 2007 – Konrad AUGUSTYN

Rocznik 2010 – Antoni PŁACZEK

 

LICZBA UCZESTNIKÓW W POSZCZEGÓLNYCH LATACH:

2015 – 128

2016 – 125

2017 – ?