W MAMRACH BRAMKARZ TEŻ STRZELIŁ GOLA

26 kwietnia, 2016 | by Bogusław Zawadzki
PIŁKA NOŻNA
0

Drugi wiosenny mecz i drugie efektowne zwycięstwo trampkarzy giżyckich Mamr. W sobotę drużyna Szymona Jabłońskiego rozgromiła u siebie czwarty w tabeli MKS Korsze 7:0. Najważniejszy egzamin w tym sezonie czeka jednak giżycczan w najbliższy weekend. Ostatniego dnia kwietnia dyspozycję trampkarzy znad Niegocina sprawdzi bowiem lider MKS Ełk.

tram

Starcie z MKS Korsze młodzi piłkarze z Giżycka rozstrzygnęli praktycznie przed przerwą, zdobywając cztery gole. W drugiej odsłonie gospodarze długo nie mogli trafić do siatki, ale w końcu worek z bramkami ponownie się rozwiązał i golkiper z Korsz jeszcze trzykrotnie wyciągał piłkę z siatki. Trafienie zaliczył nawet bramkarz Mamr Maciej Harasimowicz, który – wprawdzie nie głową, tak jak Sebastian Nowak z Termaliki Nieciecza, ale z rzutu karnego – wpisał się na listę strzelców jako szósty. Przed nim z goli cieszyli się: Bartosz Kozakiewicz, Michał Rożenko, Jakub Pacholczyk, Dominik Dowgiałło i Jakub Mistera, a sukces swoim drugim golem przypieczętował Michał Rożenko.

tram4

W najbliższą sobotę trener Szymon Jabłoński i jego ekipa wyjeżdżają do Ełku na mecz z niepokonanym w tych rozgrywkach MKS. W tabeli oba zespoły dzieli 7 punktów, ale Mamry (3. miejsce) mają o jeden mecz rozegrany mniej. Jesienią w Giżycku ełczanie wygrali 3:1, a w dotychczasowych wiosennych starciach prezentowali się bardzo efektownie, gromiąc rywali z Łyny Sępopol 9:0, Śniardw  Orzysz 8:1 i Granicy Kętrzyn 6:0. Czas na przerwanie tej znakomitej passy. Sobotni szlagier sezonu rozpocznie się o godz. 11.00.