KTO, Z KIM, KIEDY?

Maj 1st, 2016 | by Bogusław Zawadzki
KTO, Z KIM, KIEDY?
LIGA ORLIKOWA
0

Meczem pozedrzańskich Amatorsów z Hotelem Santa Monika w środę, 4 maja, zostanie zainaugurowana siódma edycja Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Szóstek na „Orliku” przy Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku. Liga rozgrywana jest systemem wiosna – jesień. W sezonie 2016 do walki o tytuł przystąpi 13 zespołów. Korony broni Start Doba, który w zeszłorocznych zmaganiach zdystansował Grafa i Agrolidera.

 

I KOLEJKA, 4 MAJA (ŚRODA)

godz. 18.00 Hotel Santa Monica – Amators Pozezdrze

godz. 18.35 Centerpasz – Błękitni

godz. 19.10 Agrolider – Magistry

godz. 19.45 Oldboy – Drink Team

godz. 20.20 Zieloni – Start Doba

godz. 20.55 Blaugrana – Graf

 

II KOLEJKA, 9 MAJA (PONIEDZIAŁEK)

godz. 18.00 Centerpasz – Amators Pozezdrze

godz. 18.35 Oldboy – Magistry

godz. 19.10 Agrolider – Hotel Santa Monica

godz. 19.45 Graf – Drink Team

godz. 20.20 Blaugrana – Internat ZSKŚiA

godz. 20.55 Zieloni – Błękitni – przełożony

 

III KOLEJKA, 11 MAJA (ŚRODA)

godz. 18.00 Zieloni – Amators Pozezdrze – przełożony

godz. 18.35 Oldboy – Hotel Santa Monica

godz. 19.10 Graf – Magistry

godz. 19.45 Start Doba – Internat ZSKŚiA

godz. 20.20 Centerpasz – Agrolider

godz. 20.55 Blaugrana – Drink Team

 

IV KOLEJKA, 16 MAJA (PONIEDZIAŁEK)

godz. 18.00 Agrolider – Oldboy

godz. 18.35 Internat ZSKŚiA – Centerpasz

godz. 19.10 Hotel Santa Monica – Zieloni

godz. 19.45 Drink Team – Start Doba

godz. 20.20 Blaugrana – Błękitni

godz. 20.55 Amators Pozezdrze – Graf

 

v KOLEJKA, 18 MAJA (ŚRODA)

godz. 18.00 Start Doba – Amators Pozezdrze

godz. 18.35 Internat ZSKŚiA – Błękitni

godz. 19.10 Drink Team – Magistry

godz. 19.45 Zieloni – Oldboy

godz. 20.20 Graf – Centerpasz

godz. 20.55 Blaugrana – Hotel Santa Monica

 

VI KOLEJKA, 23 MAJA (PONIEDZIAŁEK)

godz. 18.00 Błękitni – Amators Pozezdrze

godz. 18.35 Internat ZSKŚiA – Magistry

godz. 19.10 Drink Team – Hotel Santa Monica

godz. 19.45 Graf – Zieloni

godz. 20.20 Blaugrana – Centerpasz

godz. 20.55 Start Doba – Agrolider

 

VII KOLEJKA, 25 MAJA (ŚRODA)

godz. 18.00 Internat ZSKŚiA – Amators Pozezdrze

godz. 18.35 Magistry – Hotel Santa Monica

godz. 19.10 Drink Team – Centerpasz

godz. 19.45 Błękitni – Agrolider

godz. 20.20 Start Doba – Oldboy

godz. 20.55 Blaugrana – Zieloni

 

VIII KOLEJKA, 30 MAJA (PONIEDZIAŁEK)

godz. 18.00 Amators Pozezdrze – Agrolider

godz. 18.35 Drink Team – Zieloni

godz. 19.10 Internat ZSKŚiA – Hotel Santa Monica

godz. 19.45 Magistry – Centerpasz

godz. 20.20 Błękitni – Oldboy

godz. 20.55 Start Doba – Graf

 

IX KOLEJKA, 1 CZERWCA (ŚRODA)

godz. 18.00 Magistry – Zieloni

godz. 18.35 Amators Pozezdrze – Oldboy

godz. 19.10 Internat ZSKŚiA – Agrolider

godz. 19.45 Hotel Santa Monica – Centerpasz

godz. 20.20 Błękitni – Graf

godz. 20.55 Start Doba – Blaugrana

 

X KOLEJKA, 6 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK)

godz. 18.00 Internat ZSKŚiA – Drink Team

godz. 18.35 Oldboy – Centerpasz

godz. 19.10 Graf – Hotel Santa Monica

godz. 19.45 Start Doba – Błękitni

godz. 20.20 Blaugrana – Magistry

godz. 20.55 Zieloni – Agrolider

 

XI KOLEJKA, 8 CZERWCA (ŚRODA)

godz. 18.00 Internat ZSKŚiA – Oldboy

godz. 18.35 Błękitni – Drink Team

godz. 19.10 Centerpasz – Zieloni

godz. 19.45 Agrolider – Graf

godz. 20.20 Blaugrana – Amators Pozezdrze

godz. 20.55 Magistry – Start Doba

 

XII KOLEJKA, 13 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK)

godz. 18.00 Internat ZSKŚiA – Zieloni

godz. 18.35 Magistry – Błękitni

godz. 19.10 Amators Pozezdrze – Drink Team

godz. 19.45 Oldboy – Graf

godz. 20.20 Hotel Santa Monica – Start Doba

godz. 20.55 Blaugrana – Agrolider

 

XIII KOLEJKA, 15 CZERWCA (ŚRODA)

godz. 18.00 Amators Pozezdrze – Magistry

godz. 18.35 Hotel Santa Monica – Błękitni

godz. 19.10 Internat ZSKŚiA – Graf

godz. 19.45 Agrolider – Drink Team

godz. 20.20 Centerpasz – Start Doba

godz. 20.55 Oldboy – Blaugrana

Comments are closed.