„OLEŃKA” RUSZA NA PODBÓJ RZESZOWA

Grudzień 18th, 2015 | by mosir
„OLEŃKA” RUSZA NA PODBÓJ RZESZOWA
FUTSAL
0

To będzie ich pierwszy występ poza województwem. Piłkarze Oleńki – lidera giżyckiej „halówki” – zagrają w ten weekend w prestiżowym międzynarodowym turnieju „Heiro Futsal Cup” w Rzeszowie.

Drużyna z Giżycka (na zdjęciu – po wywalczeniu wicemistrzostwa giżyckiej ligi 2014/2015) będzie jednym z 32 uczestników trzydniowego turnieju i jedynym przedstawicielem… północnej Polski.

– Organizatorzy turnieju sami odezwali się na naszym profilu na portalu społecznościowym – mówi Piotr Pawlik, najlepszy strzelec „Oleńki” (na zdjęciu). -Postanowiliśmy skorzystać z zaproszenia. Dla nas to będzie wspaniałe doświadczenie, po raz pierwszy zetkniemy się bowiem z takim prawdziwym futsalem. w „Heiro Futsal Cup” wystąpią bowiem zespoły grające na poziomie pierwszoligowym. Nasz plan minimum to wyjście z grupy. Jeśli uda się go zrealizować, z pewnością damy z siebie wszystko w kolejnych fazach.

Giżycczanie przystąpią do walki w sobotę po południu, a ich grupowymi rywalami będą: SPAR Łańcut, Tomadex Lublin i Hunger-Bud Katowice. Barw „Oleńki” będą bronić: Rafał Chełmiński, Mateusz Dębek, Paweł Siedzik, Kamil Rengel, Robert Dawidziuk, Piotr Pawlik, Igor Makaruk, Maciej Kudyk i Mateusz Butyłow. Trzymamy kciuki!

bz

Comments are closed.