BLAUGRANA OGRANA, WICELIDER AGROLIDER

Czerwiec 14th, 2016 | by Bogusław Zawadzki
BLAUGRANA OGRANA, WICELIDER AGROLIDER
LIGA ORLIKOWA
0

Siedem meczów – w tym dwa zaległe – zostało do zakończenia pierwszej rundy w amatorskiej lidze piłkarskich szóstek. Mistrza półmetka poznamy w środę. Po poniedziałkowej serii w „czubie” tabeli zrobiło się bardzo ciekawie.

W 12. kolejce doszło do hitowego starcia pomiędzy wiceliderem Blaugraną a trzecim w stawce Agroliderem. „Giżycka Barca” trzykrotnie obejmowała prowadzenie, jednakże popularne „Staśki” za każdym razem odrabiały straty, by na kilkanaście sekund przed końcowym gwizdkiem za sprawą Witolda Lachowicza przechylić szalę na swoją stronę. To pierwsza w tym sezonie porażka Blaugrany, kosztująca Macieja Kudyka i jego kompanów utratę drugiej pozycji na rzecz swojego poniedziałkowego pogromcy. Na prowadzeniu nadal Żaglownia Panaś, która w 12. serii spotkań upokorzyła aktualnego wicemistrza Grafa, ogrywając go różnicą aż pięciu goli. Kolejne 3 „oczka” wywalczył Start Doba i w tabeli ekipa Tomasza Małolepszego awansowała już na 4. miejsce. Zapowiada się ciekawa końcówka rundy i pasjonujące mecze rewanżowe.

 

WYNIKI 12. KOLEJKI

INTERNAT ZSKŚiA – ZIELONI 0:1

Bramka: Paweł Kleinwaechter.

AMATORS POZEZDRZE – DRINK TEAM 0:5

Bramki: Mateusz Krutul – 2, Mariusz Skołorzyński, Adam Czechowski i samobójcza.

ŻAGLOWNIA PANAŚ – GRAF 7:2

Bramki dla Żaglowni: Kamil Czurak – 3, Grzegorz Ostrowski – 2, Piotr Reczek i Błażej Krupa; dla Grafa: Arkadiusz Gwiazdowski i Tomasz Kudyk.

HOTEL SANTA MONICA – START DOBA 2:5

Bramki dla Hotelu Santa Monica: Bartłomiej Kordek i Krystian Lubelski; dla Startu: Krzysztof Sadocha – 3 i Krzysztof Czerwiński – 2.

AGROLIDER – BLAUGRANA 4:3

Bramki dla Agrolidera: Witold Lachowicz – 2, Kamil Wojciechowski i Jacek Rutkowski; dla Blaugrany: Maciej Kudyk, Paweł Joka i Mateusz Szczerba.

 

We wtorek (14 czerwca) odbędą się dwa zaległe mecze (po nich zamieścimy tabelę i klasyfikację snajperów): Amators Pozezdrze – Blaugrana (godz. 19.30) i Amators Pozezdrze – Zieloni (godz. 20.15), a w środę ostatnich pięć spotkań przed wakacjami. Przypominamy, że godziny środowych meczów – nie dotyczy pierwszego starcia między Amators Pozezdrze a Magistrami – zostały zmienione. Każda potyczka rozpocznie się 35 minut wcześniej niż pierwotnie planowano.

bz

Comments are closed.