SENSACJA! AMATORSI LEPSI OD LIDERA!

Wrzesień 12th, 2016 | by Bogusław Zawadzki
SENSACJA! AMATORSI LEPSI OD LIDERA!
LIGA ORLIKOWA
0

Żaglownia Panaś w iście mistrzowskim stylu… roztrwoniła przewagę w tabeli ligi amatorskich szóstek. Rundę rewanżową lider rozpoczynał z kontem o 5 punktów bogatszym od Agrolidera. Dziś tabeli przewodzi ten ostatni, a Żaglownia – po trzech meczach z rzędu bez wygranej – traci do niego 3 „oczka”. Na razie jest druga, ale już we wtorek, 13 września, może zostać zepchnięta na trzecie miejsce. Tego dnia odbędzie się bowiem dwukrotnie przekładane jej starcie z aspirującą do mistrzostwa Blaugraną.

Wydarzeniem 16. kolejki była bez wątpienia sensacyjna porażka Żaglowni z zajmującymi 9. miejsce i legitymującymi się trzykrotnie mniejszym dorobkiem punktowym pozezdrzańskimi Amatorsami. Rekordzistami poniedziałkowej serii zostali tym razem futboliści Grafa, którzy grając bez swego najskuteczniejszego strzelca Piotra Pawlika zaaplikowali tuzin goli słabiutkim Magistrom. Dobrą passę kontynuuje Hotel Santa Monica, który tym razem wypunktował Start Doba, ale najwięcej satysfakcji 16. kolejka przyniosła Agroliderowi. Stanisław Chartuniewicz i jego „kompania” wygrali trudny mecz z Centerpaszem i po trzynastu kolejkach wrócili na fotel lidera.

We wtorek (13 września) o godz. 19.00 zaległy mecz Blaugrana – Żaglownia. Po nim zamieścimy aktualną tabelę.

UWAGA!

Kolejka zaplanowana na 15 września (czwartek) została przełożona na 20 września (wtorek). Szczegóły w terminarzu na stronie głównej.

Comments are closed.