TERMINARZ ROZGRYWEK GIŻYCKIEJ ‚HALÓWKI”

Listopad 14th, 2016 | by Bogusław Zawadzki
TERMINARZ ROZGRYWEK GIŻYCKIEJ ‚HALÓWKI”
LIGA HALOWA
0

Przedstawiamy Państwu terminarz pierwszej rundy rozgrywek o mistrzostwo Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w Giżycku, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zmagania rozpoczęły się 12 listopada, o punkty w dwóch ligach rywalizuje w tym sezonie 18 zespołów.

 

TERMINARZ PIERWSZEJ LIGI

termin

2. KOLEJKA (27 LISTOPADA)

17.00 Centerpasz – Agrolider

17.35 Oleńka – Żaglownia Panaś

18.10 Junior Mamry – 15.BZ I

18.35 Blaugrana – Graf

 

3. KOLEJKA (3 GRUDNIA)

17.00 Graf – Żaglownia Panaś

17.35 Centerpasz – 15.BZ I

18.10 Oleńka – Junior Mamry

18.45 Blaugrana – Agrolider

 

4. KOLEJKA (10 GRUDNIA)

18.00 Agrolider – 15.BZ I

18.35 Graf – Junior Mamry

19.10 Centerpasz – Oleńka

19.45 Blaugrana – Żaglownia Panaś

 

5. KOLEJKA (17 GRUDNIA)

18.00 Agrolider – Oleńka

18.35 Graf – Centerpasz

19.10 Żaglownia Panaś – Junior Mamry

19.45 Blaugrana – 15.BZ I

 

6. KOLEJKA (7 STYCZNIA)

17.00 Żaglownia Panaś – Centerpasz

17.35 Agrolider – Graf

18.10 15.BZ I – Oleńka

18.35 Blaugrana – Junior Mamry

 

7. KOLEJKA (14 STYCZNIA)

17.00 Junior Mamry – Centerpasz

17.35 15.BZ I – Graf

18.10 Żaglownia Panaś – Agrolider

18.45 Blaugrana – Oleńka

 

 

 

TERMINARZ DRUGIEJ LIGI

termin

2. KOLEJKA (27 LISTOPADA)

14.00 Piekarnia Kruklanki – Wydminy

14.35 15. BZ II – Amators Pozezdrze

15.10 Alternatywa Wilanów – Kolonia Gawliki

15.45 Crystals Team – Old Boys Ryn

16.20 Zieloni – Start Doba

 

3. KOLEJKA (3 GRUDNIA)

14.00 Piekarnia Kruklanki – Kolonia Gawliki

14.35 Alternatywa Wilanów – Start Doba

15.10 Crystals Team – Amators Pozezdrze

15.45 Zieloni – 15.BZ II

16.20 Wydminy – Old Boys Ryn

 

4. KOLEJKA (10 GRUDNIA)

15.00 Kolonia Gawliki – Start Doba

15.35 Wydminy – Amators Pozezdrze

16.10 Alternatywa Wilanów – 15.BZ II

16.45 Crystals Team – Zieloni

17.20 Piekarnia Kruklanki – Old Boys Ryn

 

5. KOLEJKA (17 GRUDNIA)

15.00 Piekarnia Kruklanki – Start Doba

15.35 Kolonia Gawliki – 15.BZ II

16.10 Old Boys Ryn – Amators Pozezdrze

16.45 Wydminy – Zieloni

17.20 Alternatywa Wilanów – Crystals Team

 

6. KOLEJKA (7 STYCZNIA)

14.00 Start Doba – 15.BZ II

14.35 Piekarnia Kruklanki – Amators Pozezdrze

15.10 Kolonia Gawliki – Crystals Team

15.45 Wydminy – Alternatywa Wilanów

16.20 Old Boys Ryn – Zieloni

 

7. KOLEJKA (8 STYCZNIA)

14.00 Piekarnia Kruklanki – 15.BZ II

14.35 Amators Pozezdrze – Zieloni

15.10 Start Doba – Crystals Team

15.45 Old Boys Ryn – Alternatywa Wilanów

16.20 Kolonia Gawliki – Wydminy

 

8. KOLEJKA (14 STYCZNIA)

14.00 Piekarnia Kruklanki – Zieloni

14.35 15.BZ II – Crystals Team

15.10 Amators Pozezdrze – Alternatywa Wilanów

15.45 Start Doba – Wydminy

16.20 Old Boys Ryn – Kolonia Gawliki

 

9. KOLEJKA (15 STYCZNIA)

14.00 Piekarnia Kruklanki – Crystals Team

14.35 Zieloni – Alternatywa Wilanów

15.10 15.BZ II – Wydminy

15.45 Amators Pozezdrze – Kolonia Gawliki

16.20 Start Doba – Old Boys Ryn

Comments are closed.