MECZ GWIAZD PO RAZ TRZECI

Kwiecień 27th, 2017 | by Bogusław Zawadzki
MECZ GWIAZD PO RAZ TRZECI
PIŁKA NOŻNA
0

Na 14 maja (niedziela) zaplanowano kolejny mecz piłkarski z udziałem celebrytów. Rywalem piłkarzy znanych z artystycznych lub sportowych osiągnięć tudzież znanych z tego, że… są znani, będzie amatorska reprezentacja Giżycka.

Na arenę meczu wybrano tradycyjnie „Orlik” przy SP 7. W reprezentacji gwiazd zobaczymy m.in. aktorów: Piotra Zelta, Marcina Mroczka i Przemysława Cypryańskiego oraz satyryka Tomasza Jachimka, ale o piłkarskiej jakości zespołu decydować będzie trójka byłych reprezentantów Polski. W bramce zagra Szczęsny – ale nie Wojciech, tylko Maciej, ojciec piłkarza AS Roma. Grę „będzie robił” Piotr Świerczewski, a finalizacją akcji zajmie się jeden z najlepszych strzelców w historii polskiej Ekstraklasy Tomasz Frankowski (na zdjęciu).

Liczymy na to, że amatorska reprezentacja naszego miasta, kompletowana przez Macieja Kudyka, tanio skóry nie sprzeda. Podczas imprezy chętni będą mogli wesprzeć leczenie 25-letniego giżycczanina Adriana Jarosza. Planowane są m.in. licytacje gadżetów, z których dochód zostanie przekazany na rehabilitację mieszkańca miasta nad Niegocinem. W akcje pomocy zaangażowali się m.in. Emilia i Łukasz Broziowie. Jest szansa, że 14 maja Łukasz, grający obecnie w Legii Warszawa, przyjedzie do Giżycka.

bz

Comments are closed.