REMIS, KTÓRY UCIESZYŁ LIDERA

Maj 15th, 2017 | by Bogusław Zawadzki
REMIS, KTÓRY UCIESZYŁ LIDERA
LIGA ORLIKOWA
0

W meczu na szczycie 3. kolejki ligi amatorskich szóstek wicelider Iskra Kamionki podzielił się punktami z trzecią w stawce Żaglownią Panaś, którą ten remis kosztował spadek o dwie pozycje. Wynik starcia najgroźniejszych rywali ucieszył broniącą tytułu Blaugranę, która mimo absencji swojego najlepszego strzelca Macieja Kudyka wygrała trzeci mecz z rzędu i umocniła się na pozycji lidera.

Z ważniejszych wydarzeń poniedziałkowej serii należy wspomnieć o pierwszych punktach Startu Grene, który „postrzelał sobie” w meczu z Drink Teamem, a pięć z siedmiu bramek w tym spotkaniu zdobył Krzysztof Sadocha, wskakując tym samym na fotel współlidera klasyfikacji snajperów. W trzeciej kolejce wygrały także ekipy pozezdrzańskich Amatorsów i Agrolidera, dzięki czemu solidarnie przesunęły się one o jedno „oczko”.

WYNIKI 3. KOLEJKI

BLAUGRANA – HOTEL SANTA MONICA 5:2

Bramki dla Blaugrany: Paweł Joka – 2, Krzysztof Koleśnik, Michał Sadłos i Tomasz Kudyk; dla Hotelu Santa Monica: Patryk Żmuda i Daniel Niksa.

ŻAGLOWNIA PANAŚ – ISKRA KAMIONKI 1:1

Bramka dla Żaglowni: Kamil Czurak; dla Iskry: Kamil Kajrys.

START GRENE – DRINK TEAM 7:0

Bramki: Krzysztof Sadocha – 5, Jerzy Jędrzejczyk i Kamil Grabowski.

AGROLIDER – ZIELONI 4:2

Bramki dla Agrolidera: Damian Łasiński, Paweł Kobryń, Paweł Grablewski i Arkadiusz Gwiazdowski; dla Zielonych: Kamil Wasilewski i Mateusz Potyra.

MAJSTRY – AMATORS POZEZDRZE 3:6

Bramki dla Majstrów: Bartłomiej Zacharewicz – 2 i Mirosław Charytoniuk; dla Amators: Łukasz Denes – 4, Mateusz Markiewicz i Miłosz Karbowski.

 

TABELA

1. Blaugrana926:4
2. Iskra Kamionki710:2
3. Amators Pozezdrze711:7
4. Agrolider616:9
5. Żaglownia Panaś514:5
6. Start Grene310:5
7. Hotel Santa Monica39:13
8. Majstry311:18
9. Zieloni04:18
10. Drink Team02:32

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

1. Maciej Kudyk (Blaugrana), Paweł Joka (Blaugrana), Krzysztof Sadocha (Start Grene) – po 8

2. Łukasz Denes (Amators Pozezdrze) – 5

3. Stanisław Chartuniewicz (Agrolider), Tomasz Osieczko (Żaglownia Panaś) – po 4

4. Piotr Pawlik (Iskra Kamionki), Sylwester Żylewicz (Iskra Kamionki), Błażej Krupa (Żaglownia Panaś), Dawid Kuszczuk (Agrolider), Witold Lachowicz (Agrolider), Przemysław Łapiński (Żaglownia Panaś), Przemysław Cemka (Blaugrana), Michał Sadłos (Blaugrana) – po 3

 

Comments are closed.