W SOBOTĘ ZAPRASZAMY NA STADION!!!

Październik 13th, 2017 | by Bogusław Zawadzki
W SOBOTĘ ZAPRASZAMY NA STADION!!!
PIŁKA NOŻNA
0

Przed nami 11. kolejka rozgrywek o mistrzostwo czwartej ligi piłkarskiej i… pierwszy w tym sezonie mecz w Giżycku na głównej płycie stadionu MOSiR! W najbliższą sobotę, 14 października, futboliści miejscowych Mamr powalczą o trzy punkty z Mrągowią Mrągowo.

Obiekt nie był dotychczas użytkowany ze względu na trwającą od kilku miesięcy modernizację. Na stadionie pojawiły się jupitery, nowe nagłośnienie, nowe ogrodzenie i nowe ławki rezerwowych, zmniejszono także tzw. klatkę (przeznaczoną dla stwarzających zagrożenie bezpieczeństwa kibiców drużyn przyjezdnych). Ze względu na fatalne warunki atmosferyczne nie udało na razie ułożyć poliuretanowej nawierzchni, ale… Co się odwlecze, to nie uciecze. Remont zostanie zakończony, gdy tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne.

A tymczasem przed nami „wielka inauguracja” – mecz z Mrągowią rozpocznie się o godz. 15.30. Łatwo nie będzie, rywal jest wyżej notowany od Mamr (mrągowianie zdobyli dotychczas 20 pkt przy 12 „oczkach” gospodarzy sobotniego starcia), ale – jak wiadomo – futbol jest nieprzewidywalny. Zapraszamy wszystkich na stadion!

Comments are closed.