KUDYK I WOŹNIAK POZA ZASIĘGIEM

Styczeń 13th, 2016 | by mosir
KUDYK I WOŹNIAK POZA ZASIĘGIEM
TENIS ZIEMNY
0

Giżycczanin Maciej Kudyk i Stanisław Woźniak z Buder (obaj na zdjęciu) triumfowali w turnieju debla, rozegranym w niedzielę na kortach MOSiR. W imprezie wystartowało osiem dwuosobowych teamów z Giżycka, Kętrzyna i Sejn.

Giżycko-budrowska para była klasą dla siebie, w całym turnieju tracąc zaledwie 4 gemy. W finale Kudyk i Woźniak nadzwyczaj łatwo, bo aż 9:1, ograli giżycczan: Adama Ingielewicza i Jarosława Dulniaka. Na trzecim miejscu uplasował się duet z Ketrzyna: Mariusz Donat – Sławomir Każarnowicz. Większość wspomnianych zawodników zobaczymy z pewnością 13 lutego, kiedy odbędzie się trzecia, przedostatnia runda Grand Prix o Puchar Burmistrza Giżycka. W klasyfikacji prowadzi Donat przed Kudykiem.

A skoro mowa o Grand Prix – drugą rundę maja za sobą panie. W sobotnich zmaganiach rywalizowało 6 zawodniczek, a bezkonkurencyjna okazała się Mariola Czajkowska z Giżycka, która tenisowe umiejętności od sześciu lat szlifuje pod okiem… Macieja Kudyka. Druga była także giżycczanka Monika Narwojsz, a „brąz” wywalczyła Julia Sowulewska z Suwałk. W punktacji generalnej te same zawodniczki tworzą ścisłą czołówkę. Prowadzi Czajkowska (27 pkt.) przed Sowulewską (25) i Narwojsz (22).

bz

Dodaj komentarz