ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA PIŁKARSKIE!

Sierpień 29th, 2018 | by Bogusław Zawadzki
ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA PIŁKARSKIE!
PIŁKA NOŻNA
0

Na razie trzy razy w tygodniu na „Orliku”, zimą co najmniej dwa razy w hali. Takie plany ma Marek Grochowski, który od września poprowadzi – uwaga! – BEZPŁATNE zajęcia dla adeptów piłki nożnej. 

Każdy mały piłkarz chce być dziś Lewandowskim, Messim czy Ronaldo, ale nie każdy ma szanse, by zostać gwiazdą futbolu. Wielu rodziców nie stać bowiem na zapisanie swych pociech do płatnych szkółek piłkarskich, które w ostatnich latach mnożą się jak grzyby po deszczu. Inicjatywa Marka Grochowskiego (który jest animatorem sportu, posiada również uprawnienia instruktora piłki nożnej PZPN B) to alternatywa dla każdego miłośnika uganiania się za piłką (bez względu na grubość portfela jego prawnych opiekunów), urodzonego w roku 2006 lub później. Pierwsze – przypomnijmy: BEZPŁATNE – zajęcia już w poniedziałek, 3 września.

– Na razie będziemy się spotykać w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00 na „Orliku” przy SP 7 – mówi Marek Grochowski. – Po nadejściu jesienno – zimowych chłodów planuję przenieść zajęcia do hali sportowej. Mam nadzieję, że dyrekcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przychyli się do mojej prośby o udostępnienie obiektu dla małych mieszkańców naszego miasta. Kto wie, może wychowamy sobie przyszłych piłkarzy Mamr, może wyższych lig, a nawet reprezentacji Polski?

Wszystkich zainteresowanych udziałem w BEZPŁATNYCH treningach piłki nożnej prosimy o kontakt z Markiem Grochowskim (tel. 609-501-772 lub na „Orliku” przy SP 7 codziennie od godz. 16.00). 

Comments are closed.