JESTEŚMY W ÓSEMCE!

18 listopada, 2018 | by Bogusław Zawadzki
SIATKÓWKA
0

Siatkarki MOSiR Giżycko awansowały do najlepszej ósemki województwa kadetek. Grę wśród najlepszych podopieczne Arkadiusza Gija zapewniły sobie sobotnią wygraną z liderem grupy olsztyńskim Absolwentem 3:1.

Olsztynianki przyjechały nad Niegocin pewne awansu do ósemki, giżycczanki musiały zaś wygrać. Porażka naszych siatkarek spowodowałaby bowiem spadek na trzecie, niepremiowane grą w wojewódzkiej elicie miejsce. Zacięte dwugodzinne spotkanie rozpoczęło się od najdłuższego seta, zakończonego wygraną gospodyń 30:28. W drugiej partii giżyckie kadetki „przespały” początek, olsztynianki odskoczyły na 8 punktów i taką też przewagę „dowiozły” do końca (25:17). W trzeciej i czwartej odsłonie oglądaliśmy bardzo wyrównaną walkę, a oba sety zakończyły się identycznym rezultatem 25:23. Brawo, Dziewczyny! Brawo, Trener!