TERCET BEZ PORAŻKI

Maj 23rd, 2019 | by Bogusław Zawadzki
TERCET BEZ PORAŻKI
LIGA ORLIKOWA
0

Za nami trzecia kolejka rozgrywek o mistrzostwo ligi piłkarskich szóstek. Na czele wciąż broniąca tytułu Blaugrana, która jest jedynym zespołem z kompletem trzech zwycięstw. Niezwyciężone są jednak także ekipy Oleńki i Błękitnych, które rozegrały o jeden mecz mniej. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie między tymi drużynami rozegra się walka o medale.

W trzeciej kolejce Blaugrana pokonała Drink Team 7:2, Błękitni odprawili Huragan 7:1, a Oleńka poradziła sobie z pozezdrzańskimi Amatorsami 3:1. Ekipa z Pozezdrza w tym sezonie nie przypomina – niestety- drużyny z ostatnich dwóch lat, kiedy dwukrotnie stawała na najniższym stopniu podium. Na koncie Mariusza Baniewskiego i jego kolegów na razie pustka, ale przed nimi starcia z zespołami, które plasują się w dolnej części stawki. Może być więc już tylko lepiej…

UWAGA! Czwarta kolejka zostanie rozegrana wyjątkowo we wtorek, 28 maja. Dzień wcześniej zaplanowany jest zaległy mecz między Oleńką a Błękitnymi (godz. 19.45).

WYNIKI 3. KOLEJKI

OLEŃKA – AMATORS 3:1

Bramki dla Oleńki: Piotr Reczek, Tomasz Rucki i Piotr Pawlik; dla Amators: samobójcza.

BLAUGRANA – DRINK TEAM 7:2

Bramki dla Blaugrany: Krzysztof Koleśnik – 3, Kuba Ambroziak, Maciej Kudyk, Jakub Perkowski i Witold Lachowicz; dla Drink Teamu: Daniel Łydziński i Tomasz Zagórski.

HURAGAN – BŁĘKITNI 1:7

Bramki dla Błękitnych: Damian Kuszmider – 4, Kamil Powierża – 2 i Marcin Bitowski; dla Huragana: Damian Stunża.

 

 

TABELA

1. Blaugrana3918:2
2. Błękitni2610:2
3. Oleńka269:3
4. Drink Team316:15
5. Huragan313:16
6. Amators Pozezdrze302:10

SNAJPERZY

1. Maciej Kudyk (Blaugrana) – 6

2. Damian Kuszmider (Błękitni), Krzysztof Koleśnik (Blaugrana) – po 5

3. Kamil Powierża (Błękitni), Daniel Łydziński (Drink Team), Tomasz Rucki (Oleńka) po 3

Comments are closed.