PRZYBILI CZARNYM PIĄTKĘ

31 stycznia, 2016 | by Bogusław Zawadzki
PRZYBILI CZARNYM PIĄTKĘ
PIŁKA NOŻNA
0

Jest moc! Jeśli w lidze seniorzy giżyckich Mamr zaprezentują skuteczność zbliżoną do tej, jaką pokazali w piątkowym sparingu z Czarnymi Olecko, możemy mieć nad Niegocinem naprawdę piękną wiosnę.

Podopieczni Mariusza Niedziółki (pod nieobecność szkoleniowca przez ostatni tydzień trenujący pod okiem Marka Grochowskiego) rozpoczęli rok od prawdziwego „wejścia smoka”. Wprawdzie Czarni Olecko to tylko okręgówka (3. miejsce), a sparing to nie potyczka o stawkę, ale wynik 5:0 poszedł w świat i – przyznają Państwo – robi wrażenie. Dwa gole dla „Gieksy” zdobył Krystian Wiszniewski, taką samą skutecznością popisał się przymierzany do gry w Mamrach Mateusz Butyłow (ostatnio Mazur Wydminy), a listę strzelców uzupełnił Mariusz Machniak.

– Z konieczności zagraliśmy w nieco eksperymentalnym zestawieniu, ale chyba nie poszło nam najgorzej – uśmiecha się Marek Grochowski.

Barw Mamr w Olecku bronili: Rafał Chełmiński, Kamil Kamiński, Kamil Pietruczuk, Kacper Stępień, Tomasz Mikołajczak, Mariusz Rutkowski, Mariusz Machniak, Paweł Aleksandrowicz, Mateusz Butyłow, Krzysztof Letkowski, Krystian Wiszniewski i Marcin Orszewski. Kolejnymi sparingpartnerami „Gieksy” mają być: Vęgoria Węgorzewo, (dwukrotnie), Granica Kętrzyn, Orlęta Reszel, Victoria Bartoszyce i Śniardwy Orzysz.

bz

Comments are closed.