DYREKTOR MOSiR „CZWÓRKĄ” W „KLUBIE 100”

Grudzień 29th, 2015 | by mosir
DYREKTOR MOSiR „CZWÓRKĄ” W „KLUBIE 100”
Aktualności
0

Zarząd GKS Mamry Giżycko uhonorował pierwszych pięciu członków elitarnego „Klubu 100”. Wśród wyróżnionych znalazł się Marian Mieńko (na zdjęciu drugi z lewej), dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Giżycku.

„Klub 100” to nowa, bardzo ciekawa inicjatywa kierownictwa Mamr, której głównym zamierzeniem jest pozyskanie regularnych środków na funkcjonowanie klubu nad Niegocinem. Członkowie „Klubu 100” zobowiązują się wpłacać miesięcznie 100 złotych na konto Mamr, a że takich członków ma być w przyszłości stu (a moze i więcej – oby!), rachunek jest prosty: rocznie da to 120-tysięczny zastrzyk finansowy.
– Nie mniej niż 40% tej kwoty będzie przeznaczane na działalność Akademii Piłkarskiej GKS Mamry, którą niedawno powołaliśmy do życia, reszta pozwoli na utrzymanie drużyn seniorów i kobiet – mówi Marek Radzewicz, członek Zarządu Mamr, trener, koordynator piłki nożnej w Giżycku. – Na dziś wstąpienie do „Klubu 100” zadeklarowało około 30 osób, czekamy na kolejnych członków.

Podczas poniedziałkowego „Turnieju z Gwiazdami”, który odbył się w hali MOSiR, Zarząd Mamr wręczył pamiątkowe grawertony pierwszym pięciu członkom „Setki”. W gronie darczyńców znalazł się Marian Mieńko, szef Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Giżycku, którego gabinet od wtorku zdobi tabliczka z nr 4. „Jedynkę” już wcześniej zarezerwował sobie burmistrz Giżycka Wojciech Iwaszkiewicz, a numery 2, 3 i 5 „wykupili” byli piłkarze Mamr, obecnie grający w klubach Ekstraklasy” Łukasz Broź (Legia Warszawa), Piotr Żemło (Wisła Kraków) i Marcin Budziński (Cracovia Kraków).

bz

Dodaj komentarz