GLADIATORZY W BITWIE O GIŻYCKO

3 lutego, 2016 | by Bogusław Zawadzki
GLADIATORZY W BITWIE O GIŻYCKO
SPORTY WALKI - MMA
0

Jeśli nie macie Państwo planów na 20 lutego, a chcielibyście przeżyć coś absolutnie fantastycznego, to mamy dla Was propozycję. Jest nią Mazurska Noc Gladiatorów „Bitwa o Giżycko”, czyli gala sportów walki w hali Centralnego Ośrodka Sportu.

Podczas imprezy widzowie obejrzą dwanaście pojedynków (w tym trzy zawodowe) w trzech blokach. Giżyccy miłośnicy MMA i K-1 z pewnością ciepło przywitają zawodników miejscowego klubu „Fighter”, którzy wystąpią w większości zaplanowanych walk. Swoje umiejętności w konfrontacjach z rywalami ze Szczytna, Iławy, Mińska Mazowieckiego, Mrągowa i Węgorzewa zaprezentują m.in. Adam Łopiałło, Paweł Ejsmont, Kamil Wychryst, Rafał Gregorczyk, Marcin Obek, Filip Puzik oraz panie: Aleksandra Wrzosek i Alicja Kachniarz. Emocji nie zabraknie na pewno w pierwszej tego wieczora walce zawodowej w formule MMA pomiędzy Andrzejem Gajewskim (Fighter Giżycko) i Kamilem Kublikiem (Grappler Mińsk Mazowiecki) oraz w walkach wieczoru, w których giżycczanin Paweł Ściepuro zmierzy się ze swoim imiennikiem Pawłem Gocalińskim z Mrągowa, a Mateusz Żukowski z Pisza – z Arkadiuszem Dembińskim.

Mazurska Noc Gladiatorów rozpocznie się o godz. 18.00. Galę poprowadzi Łukasz „Juras” Jurkowski – niegdyś znakomity zawodnik, dziś żywiołowy komentator „Polsatu Sport”. Organizatorzy zaplanowali także część artystyczną, która – zakładając, iż na widowni w COS zasiądą głównie panowie – z całą pewnością nie ostudzi emocji wśród widzów. Dlaczego? Popatrzcie Państwo na to zdjęcie.

laski

Między walkami wystąpi bowiem grupa „Soltare Ladies Dance Show” z Olsztyna (na zdjęciu). Przyznają Państwo, że dziewczyny zjawiskowo wyglądają na zdjęciu. Ale na żywo wrażenie jest podobno stokroć bardziej piorunujące.

Retransmisję z gali w Giżycku przeprowadzi stacja „Orange Sport”.

bz

 

Comments are closed.