KTO SPARINGI PRZEGRYWA…

21 lutego, 2016 | by Bogusław Zawadzki
PIŁKA NOŻNA
0

… ten w lidze punkty zdobywa. Mamy nadzieję, że ta stara piłkarska prawda potwierdzi się już tej wiosny, albowiem czwartoligowi seniorzy Mamr Giżycko polegli właśnie w trzecim meczu kontrolnym z rzędu.

Sobotnie starcie z Orlętami Reszel w Kętrzynie miało być udanym rewanżem „Gieksy” za nieznaczną porażkę 0:1 tydzień wcześniej w Memoriale Adama Dydzińskiego. I takim też było, ale… tylko do przerwy. Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej odsłonie zdecydowanie lepszym zespołem były Mamry i to nasz zespół schodził do szatni prowadząc 2:1. Przed drugą połową trener Mariusz Niedziółka nieco zmienił ustawienie, wprowadził nowych piłkarzy i… role na boisku odwróciły się o 180 stopni. Dość powiedzieć że lider okręgówki trafił do siatki aż czterokrotnie, a grająca o klasę wyżej ekipa znad Niegocina – tylko raz. Ostateczny wynik: 5:3 dla Orląt. Gole dla Mamr zdobyli: Krzysztof Letkowski, Paweł Aleksandrowicz i Mariusz Rutkowski. Oprócz nich w sparingu wystąpili: Rafał Chełmiński, Artur Pawlak, Błażej Drężek, Tomasz Gzyl. Tomasz Mikołajczak, Tomasz Bańkowski, Kamil Pietruczuk, Kacper Stępień, Krzysztof Łokietek, Kamil Kamiński, Mariusz Machniak, Grzegorz Kolaczuch, Mateusz Butyłow i Krystian Wiszniewski.

Kolejnym sparingpartnerem „Gieksy” będzie Victoria Bartoszyce (9. miejsce w okręgówce). Mecz odbędzie się 27 lutego (sobota) w Bartoszycach.