OLEŃKA MISTRZEM, PAWEŁ SIEDZIK KRÓLEM

23 września, 2020 | by Bogusław Zawadzki
LIGA ORLIKOWA
0

W ekspresowym tempie przeprowadzono w tym roku rozgrywki piłkarzy – amatorów na „Orliku” przy SP 7. Ze względu na pandemię zmagania ograniczono do trzech turniejów z udziałem czterech drużyn.

W ostatecznej klasyfikacji najwięcej punktów zdobyła Oleńka i to jej kapitan Piotr Pawlik odebrał największy puchar. Drugie miejsce wywalczył Zawiszak (drużyna 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej), a trzecie – Amators Pozezdrze 2020. Podium tym razem okazało się za krótkie dla piłkarzy Grafa. Najlepszym strzelcem cyklu turniejów został Paweł Siedzik (Oleńka, 5 goli), a najlepszym bramkarzem okrzyknięto Marcina Prokopiuka (Zawiszak). Najstarszym zawodnikiem tegorocznych zmagań był dowódca giżyckiej Brygady gen. Bogdan Rycerski, który otrzymał specjalną nagrodę od organizatora Marka Grochowskiego – statuetkę dla najwszechstronniejszego piłkarza.

Oleńka – triumfator cyklu turniejów na „Orliku”. Pierwszy z prawej w dolnym rzędzie Paweł Siedzik, król strzelców