W Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich odbyła się Giżycka Gala Sportu. Podczas wydarzenia burmistrz Giżycka Ewa Ostrowska uhonorowała wyróżniających się sportowców, trenerów i działaczy, którzy godnie reprezentowali nasze miasto w roku 2025. Lista nagrodzonych i obszerna fotogaleria znajduje się na stronie Urzędu Miejskiego w Giżycku (https://gizycko.pl/sportowe-nagrody-burmistrza-za-2025-rok-znamy-laureatow/).