NIESKUTECZNI DO BÓLU

14 lutego, 2016 | by Bogusław Zawadzki
PIŁKA NOŻNA
0

Przedligowych sparingów ciąg dalszy. Czwartoligowi seniorzy Mamr Giżycko tym razem w odwrocie – po dwóch wygranych przyszły dwie porażki.

Ekipa znad Niegocina uczestniczyła w sobotę w VIII Memoriale Adama Dydzińskiego w Kętrzynie, a rywalami „Gieksy” były zespoły miejscowej Granicy, reszelskich Orląt i juniorzy Lechii Gdańsk. W swoim pierwszym meczu (grano 2 x 30 minut), będącym jednocześnie kwalifikacją do finału, giżycczanie ulegli Orlętom 0:1, choć – co podkreślają nasi piłkarze – z przebiegu gry Mamry zasłużyły na wygraną. Niestety, po raz kolejny dała o sobie znać wieloletnia przypadłość naszej drużyny, czyli brak skuteczności. Pozostał zatem bój o trzecie miejsce w turnieju (z Granicą), ale i on zakończył się  jednobramkową porażką 2:3 (gole Grzegorza Kolaczucha i Pawła Aleksandrowicza). Ostatecznie mamy więc czwarte miejsce. W sobotniej imprezie triumfowali młodzi piłkarze Lechii.

W KĘTRZYNIE BARW MAMR BRONILI:

Rafał Chełmiński, Adam Grażulewicz, Błażej Drężek, Tomasz Mikołajczak, Kacper Stępień, Michał Sadłos, Tomasz Bańkowski, Kamil Pietruczuk, Krzysztof Łokietek, Kamil Kamiński, Mariusz Rutkowski, Jacek Rutkowski, Paweł Aleksandrowicz, Krzysztof Letkowski, Damian Mazurowski, Grzegorz Kolaczuch, Krystian Wiszniewski i Bartłomiej Szafran

Kolejny mecz kontrolny Mamr zaplanowano na 20 lutego. Na boisku w Kętrzynie „Gieksa” będzie miała okazję do zrewanżowania się Orlętom Reszel – tym razem w meczu o 30 minut dłuższym.